Catching Fire

Catching Fire Trailer Official!

22. července 2013 v 17:58 | Eliza
20. července 2013 v 22:12 hodin byl vypuštěn na Comic Conu v San Diegu do éteru oficiální trailer ke druhému dílu trilogie Hunger Games: Catching Fire.
Dle mého názoru je trailer naprosto boží a už se filmu nemůžu dočkat :D. No, posuďte sami ZDE .

HG Catching Fire: Teaser Trailer!

15. dubna 2013 v 16:03 | Eliza
A je to tady! To, na co jsme tak dlouho čekali! V noci byl zveřejněn teaser trailer na Catching Fire. Trochu mě zklamalo, že tam nebyl vidět ani můj milovaný Finnick, ani aréna, ale je to víceméně pochopitelné. I tak nás určitě všechny pořádně navnadili a ukázali toho dost. Zajímavé shledávám především plánování arény do čtvrtoher, tato diskuse probíhá mezi prezidentem Snowem a novým gamemakerem Plutarchem. Katniss se určitě hodně změnila a myslím, že Jennifer hraje někoho, koho aréna téměř zlomila naprosto skvěle, což můžeme posoudit už dle traileru. Peeta je zde trochu ošizen, ale máme tu našeho milovaného Hurikána! Toho je zde opravdu požehnaně (všichni určitě napjatě očekáváme scénu mezi ním a Katniss...Nebojte, je tam xD)
Užijte si trailer a moc nad Galem neslintejte xD

Catching Fire: Character Posters

16. března 2013 v 13:51 | Eliza
Ahoj, opět se omlouvám, že jsem se dlouho neozvala. Pomaličku polehoučku se nám blíží vydání traileru, na který se už určitě všichni třeseme nedočkavostí, ale taky nám všem určitě udělaly radost plakáty postav Cathicng Fire. Osobně se mi nejvíce líbí Katniss a Finnick, nejméně naopak Peeta.

Catching Fire Tour Plakáty

25. února 2013 v 7:16 | Eliza
Konečně jsme se dočkali taky nějakých těch oficiálních materiálu, i když se nedá říct, že by to byl zrovna trailer -_- :D. Vyšly nám plakáty k turné vítězl a já si myslím, že jsou poměrně povedené, i když... jsem sama komu tam ti dva připadají trochu moc umělí?

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
 
 

Reklama